Výjimečně výhodné pro uživatele

Keď už nosíš kontaktné šošovky, alebo ich chceš prvýkrát vyskúšať, šošovky Mediflex™ od firmy CooperVision® splnia všetky Tvoje očakávania.

Pohodlné používanie

CooperVision® chápe, aké dôležité je pohodlie pre každého užívateľa kontaktných šošoviek. Preto sú šošovky Mediflex elite, Mediflex elite toric a Mediflex elite multifocal vyrábané technológiou Aquaform® Comfort Science™.

 

Čo to znamená pre užívateľa:

  • Prirodzene hydrofilný materiál, ktorý udržuje vodu a prakticky nepodlieha osychaniu počas nosenia
  • Dostatočný obsah vody bez použitia dodatočných zvlhčovacích prostriedkov
  • Pružný materiál s nízkym modulom pružnosti, ktorý je mäkký a pohodlný
  • Komfortná, dobre zvlhčená a priedušná kontaktná šošovkaka

Šošovky Mediflex elite toric splnia všetky očakávania terajších aj nových užívateľov s astigmatizmom.

Kvalitné videnie bez ohladu na očnú vadu

Klienti s astigmatizmom, ktorí používajú kontaktné šošovky, očakávajú ich rýchlu a presnú stabilizáciu na oku, tak aby nedochádzalo k rozmazanému videniu. Geometria šošoviek Mediflex elite toric je optimalizována tak, aby po nasadení zabezpečovala predpokladanú a stálu orientáciu. Šošovky po nasadení veľmi rýchlo dosiahnu stabilnú polohu na oku a zabezpečujú vysokú kvalitu videnia za každých podmienok. Mediflex elite toric sú mesačné kontaktné šošovky pre klientov s astigmatizmom.

Šošovky Mediflex elite multifocal korigujú očnú vadu ktorej hovoríme Presbyopia. Zákazník má problémy s videním ako do diaľky tak na blízko. Tieto šošovky zabezpečujú dokonalé videnie predmetov, ktoré sú priamo pred vami aj vo veľkej vzdialenosti. Mediflex elite multifocal môžu nahradiť súčasne okuliare na diaľku i na čítanie.