Užívajte si pohodlie kontaktných šošoviek po celý deň

Pokiaľ nosíte jednodňové šošovky tak určite viete aké je to pohodlné. Pretože sa jednodňové šošovky menia každý deň,
a je to zároveň najzdravjší spôsob výmeny šošoviek. Ale taktiež
je dobré vedieť, že kontaktné šošovky Mediflex™ essential 1 day sa vyznačujú výnimočným komfortom používania po celý deň od rána do večera.

Vysoký komfort používania je výsledkom využitia PC Technology. Názov PC pochádza z častíc fosforylcholínu (ang. phoshporylcholine), ktoré sú hydrofilné a biokompatibilné s ľudským telom. Vďaka použitiu PC Technology udržujú šošovky Mediflex™ essential 1 day vodu po dlhšiu dobu. Tá sa naviac z jej povrchu odparuje v značne menšom rozsahu. PC Technology spôsobuje, že materiál priťahuje a udržuje vodu na povrchu šošovky. Vodná vrstvička obmedzuje množstvo usadenín a zjednodušuje údržbu povrchu šošovky. Šošovky Mediflex™ essential 1 day zostávajú počas celého dňa dobre hydratované a preto užívatelia pociťujú pohodlie bez príznakov osychania. .

Materiál Mediflex™ essential 1 day je jediný materiál použitý na výrobu kontaktných šošoviek, ktorý v súhlasnom vyjadrení o používaní od amerického úradu „Food and Drug Administration” obsahuje tvrdenie: „Môže zvýšiť komfort užívateľov, ktorí trpia syndrómom suchého oka alebo miernym diskomfortom z pocitu sucha pri nosení kontaktných šošoviek”.

Výhody pre užívatelov v skratke

  • Celodenné pohodlie a to i na konci dňa, kedy ho potrebujete najviac

  • Veľmi pohodlný spôsob nosenia

  • Zdravší spôsob použitia vďaka každodennej výmene šošoviek

  • PC Technology pomáha zlepšiť užívanie šošoviek aj nositeľom so suchým okom